به اطلاع آن دسته از اشخاص حقیقی که تا ۲۸ فروردین سال جاری برای عضویت در هیأت مدیره شرکت های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت در سامانه ستان ثبت نام نموده و مدارک آنها ناقص است، می رساند این افراد حداکثر تا پنجم اردیبهشت سال جاری مهلت دارند به سامانه ستان مراجعه و نواقص را برطرف کنند.

بدیهی است تقاضای ثبت نام افراد مذکور در صورت تکمیل مدارک تا تاریخ ذکر شده قابل بررسی بوده و در صورت عدم تکمیل کان لم یکن تلقی می شود.

جلسه مجمع عمومی عادی و فوق العاده شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت خراسان رضوی در تاریخ 30/10/99 بصورت غیرحضوری و الکترونیکی برگزار میگردد .

 

آگهی دعوت مجمع فوق العاده به روش الکترونیکی (غیرحضوری)

شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت  استان خراسان رضوی (سهامی عام)

نماد : ( وسرضوی)

شماره ثبت 27616 و شناسه ملی 10380430077

 مجمع فوق العاده شرکت سرمایه گذاری استان خراسان رضوی در ساعت 12 صبح روز سه شنبه مورخ 30/10/99

 آگهی دعوت مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت     

 استان خراسان رضوی (سهامی عام)   نماد : (وسرضوی)                                                                                                                                 

 شماره ثبت 27616و شناسه ملی 10380430077

مجمع عمومی عادی سالیانه برای سال مالی منتهی به 99/06/31 شرکت سرمایه گذاری استان خراسان رضوی

محمد جواد فرهانیان، مدیر برنامه‌ریزی و توسعه شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: شورای عالی بورس و ستاد آزاد سازی سهام عدالت برای در نظر گرفتن صلاح مشمولین سهام عدالت و برای اینکه سهام ارزشمندشان با قیمت مناسبی به فروش برسد تصمیم گرفتند سفارش‌هایی که از طریق بانک‌ها یا کارگزاری‌ها به ثبت می‌رسد بعد از رسیدن به حد مورد نظر، به صورت بلوکی معامله شود.

سهامداران سهام عدالت می توانند جهت مشاهده خلاصه وضعیت سبد دارایی سهام عدالت، ویرایش شماره شبا و شماره تلفن همراه خود از لینکی که در سایت شرکت قرار داد شده عملیات فوق را انجام دهند ، لازم به ذکر است هشدارهای قرارداده شده را حتماً رعایت نمایند.